Praca dla KAŻDEGO- gwarantowana stawka godzinowa+ premie!!!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-10-30
Data zakończenia:
2018-11-29
Zakres obowiązków:

ZADANIA:
#kompleksowa obsługa klienta- telefoniczne przedłużanie umów stałym klientom
#promowanie i sprzedaż produktów dla naszych stałych klientów
#dbanie o pozytywną relację na linii firma - klient.

Wymagania:

NAUCZYMY CIĘ:
#jak przyciągnąć uwagę i utrzymać zainteresowanie rozmówcy
#jak skonstruować wypowiedź, aby to co mówisz przyniosło oczekiwany efekt
#jak skutecznie negocjować i przekonywać do swoich argumentów
#jak wielką moc ma właściwy dobór słów

Z doświadczenia wiemy, że nie każdy rodzi się z tymi umiejętnościami, a jak bardzo przydają się one w życiu codziennym. U nas możesz liczyć na partnerską atmosferę i wsparcie całego naszego zespołu.

Oferujemy:

OTRZYMASZ OD NAS:
#możliwość elastycznego grafiku (wybór godzin pon- pt między 9:00 a 21:00 oraz wymagana jedna sobota 9:00- 17:00)
#stałe wynagrodzenie godzinowe + wysokie prowizje- średnie zarobki to 21zł/h!!!
#wypłatę zawsze w terminie
#dodatkowe benefity
#wygodne miejsce

Dołącz do najlepszych. Dołącz do NAS!