Płacimy dwa razy- ZA GODZINY+ ZA SUKCESY

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-10-30
Data zakończenia:
2018-11-29
Zakres obowiązków:

Co masz robić ?
- mieć telefoniczny kontakt z Obecnymi Klientami indywidualnymi (telewizja , internet)
- przedstawiać najlepsze rozwiązania, by zachęcić Klienów do przedłużenia umowy
- udzielać niesamowitych rabatów i zniżek na telewizję czy internet

Wymagania:

Wystarczy, że:
- jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do soboty min 20h tygodniowo (wymagana 1 sobota w miesiącu)
- posiadasz poprawną dykcję
- sprawnie obsługujesz komputer
- skończyłeś 18 lat

Oferujemy:

W zmian dostaniesz :
- stałą podstawę min. 14 zł/h + premie (łącznie około 21zł/ h)
- umowę zlecenie(po okresie próbnym umowę o pracę)
- elastyczny grafik (praca w systemie zmianowym)
- szkolenia przygotowujące Cię do współpracy
- stałą opiekę trenera projektu
- fajnych ludzi, fajną atmosferę

Nie czekaj !Prześlij nam swoje aktualne CV.

Toolip HR (c.8564)

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.