Nie sprzedawaj! INFORMUJ! Konsultant infolinii informacyjnej!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-10-30
Data zakończenia:
2018-11-29
Zakres obowiązków:

Zacznij zdobywać doświadczenia w stabilnej firmie i naprawdę fajnej atmosferze.

Wykorzystaj okazję - mamy 10 oddziałów w Polsce i ponad 60 Klientów w portfolio. Współpracuje z nami ponad 5000 osób - zapraszamy do nas!

Zostań
KONSULTANTEM DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA
(tylko połączenia przychodzące)

# odbieranie połączeń przychodzących
# kompleksowe wsparcie abonentów

Wymagania:

Nie musisz mieć doświadczenia ani wiedzy, wszystkiego się nauczysz u Nas!

Oferujemy:

# wypłata zawsze na czas
# 4 h dziennie
# nie wymagamy doświadczenia
# pewna stawka za godzinę- nawet do 20 zł/h
# elastyczny grafik
# konkretny system premiowania za sukcesy
# młody, ciekawy, fajny zespół
# dobry dojazd - jesteśmy w centrum

Wyślij CV przez formularz.

Odwiedź również nasz profil na Facebooku !https://www.facebook.com/toolip.krakow

Toolip HR (c.8564)

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Powyższa oferta jest ofertą Pracy Tymczasowej.