Personel pomocniczy w sklepie ZATRUDNIENIE OD ZARAZ 17 zł/h brutto

Miasto:
Warszawa
Data dodania:
2018-11-02
Data zakończenia:
2018-12-02
Zakres obowiązków:

Zadania:
- obsługa klienta
- obsługa urządzeń (kasa fiskalna, terminal, waga), przyjmowanie dostaw
- utrzymanie porządku na stanowisku

Wymagania:

Wymagania:
- dyspozycyjność (min. 8 godzin/ dziennie)
- zaangażowanie
- pełnoletność

Oferujemy:

Oferujemy:
- stawkę 17zł/h brutto
- umowę zlecenie z odprowadzonymi składkami ZUS
- elastyczne godziny współpracy
- bardzo miłą atmosferę
- szkolenie wdrażające
- możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

OFERUJEMY ZATRUDNIENIE OD ZARAZ!

KONTAKT POPRZEZ FORMULARZ LUB POD TEL. 605 293 240

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c. 8564)
Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji