Ekspedient na dział mięso/wędliny

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-07
Data zakończenia:
2018-12-07
Zakres obowiązków:

Poszukiwany Ekspedient na dział wędliniarski

Lokalizacja: Podgórze

Godziny pracy :
* sklep czynny od poniedziałku do soboty 6:30-21:30 i niedzielę 10-19:30

Obowiązki:
* Obsługa klientów na dziale mięso/ wędliny
* Doradzanie klientom przy wyborze produktów
* Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

Oczekujemy :
* ważnej książeczki sanepidowskiej
* dyspozycyjności
* preferowana dyspozycyjności to pełen etat
* chęci do pracy
* pełnoletności

Oferujemy:

Oferujemy :
* wynagrodzenie w wysokości 2500zł (przy pełnym wymiarze godzin)
* umowę o pracę
* bardzo miłą atmosferę
* szkolenie wdrażające

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt: 607 580 027

Toolip HR (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Powyższa oferta jest ofertą Pracy Tymczasowej.