Zostań operatorem wózka widłowego! UMOWA O PRACĘ!

Miasto:
Pruszków
Data dodania:
2018-11-07
Data zakończenia:
2018-12-07
Zakres obowiązków:

ZADANIA:
- praca na magazynie wysokiego składu
- skanowanie produktów
- kompletowanie zamówień
- praca zmianowa, możliwość wyboru zmiany

Wymagania:

WYMAGANIA:
- warunek konieczny- uprawnienia na wózki
- doświadczenie w pracy na wózkach czołowych
- doświadczenie w pracy na magazynie
- gotowość do pracy zmianowe

Oferujemy:

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- stałą pensję + premie
- posiłki regeneracyjne
- stabilne zatrudnienie
- pakiet benefitów

APT Toolip (c.8564)
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny 605 293 240.

Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.