Praca dla SZWACZKI- jedna zmiana od 2400zł!

Miasto:
Częstochowa
Data dodania:
2018-11-15
Data zakończenia:
2018-12-15
Zakres obowiązków:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SZWACZKI
Ilość wolnych wakatów:2

OFERTA PRACY STAŁEJ
Lokalizacja:
Częstochowa- Tysiąclecie

Opis stanowiska:
# Zszywanie i obróbka wykończeniowa produktów przy użyciu maszyn jedno i dwuigłowych
# Sprawdzanie jakości produktów
# Dbałość o porządek na zajmowanym stanowisku

Wymagania:

Wymagania:
# Umiejętność szycia na przemysłowych maszynach szwalniczych (jednoigłowe i dwuigłowe)
# Doświadczenie na podobnym stanowisku
# Zdolności manualne
# Dobra organizacja pracy własnej
# Sumienność
# Dokładność, precyzyjność
# Zaangażowanie
# Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

Oferujemy:
# Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Naszym kontrahentem
# Stawka początkowa od 15 brutto, po okresie próbnym znaczny wzrost wynagrodzenia
# System jednozmianowy 6:00- 14:00
APT Toolip (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny: 607 580 027 (pon-pt 8:00-16:00)

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.