#zgrana ekipa#dobra kasa#elastyczny grafik

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-16
Data zakończenia:
2018-12-16
Zakres obowiązków:

Lokalizacja: Podgórze Duchackie

Zadania:

-telefoniczny kontakt z Obecnymi Klientami indywidualnymi (telewizja)
-przedstawianie najlepszych rozwiązań, by zachęcić Klienów do przedłużenia umowy

Wymagania:

Wymagania:

-dyspozycyjność od poniedziałku do soboty min 100h miesięcznie (wymagana 1 sobota w miesiącu)
-dobra dykcja
-sprawna obsługa komputera
-skończone 18 lat

Oferujemy:

Oferujemy:

-stawka zaczynająca się od 14 zł/h brutto, natomiast za godziny między 15:00 a 21:00 16zł/h brutto + premie
-do wynagrodzenia podstawowego gwarantowane prowizje za sprzedane umowy
-systemy motywacyjne, gry i konkursy (dodatki finansowe i materialne)
- elastyczny grafik ( praca w systemie zmianowym )
-umowę zlecenie (po okresie próbnym umowę o pracę)

CV prosimy wysyłać poprzez formularz.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip HR (c. 8564)