OBSŁUGA STAŁEGO KLIENTA- Min. 2600 zł/brutto + premie/ umowa o pracę

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-19
Data zakończenia:
2018-12-19
Zakres obowiązków:

Obowiązki na stanowisku:

# prowadzenie rozmów z Klientami spółki zgodnie ze standardami firmy
#kompleksowa obsługa klientów
#utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

Wymagania:

# dyspozycyjność (praca zmianowa)
# łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi
# znajomość obsługi komputera
# bardzo dobra dykcja

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczysz się podczas szkolenia!

Oferujemy:

Oferujemy:
#umowę o pracę
#stawkę podstawową 2600 zł brutto+wysokie premie uzależnione od efektów pracy + dodatki za pracę w weekendy oraz popołudniami
#pakiet szkoleń
#prywatną opiekę medyczną
#kartę Multisport
#pakiet telewizji cyfrowej

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz.

Toolip HR (c. 8564)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23a/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Powyższa oferta jest ofertą Pracy Stałej.