Konsultant ds. Sprzedaży Oferty Turystycznej

Miasto:
Gdańsk
Data dodania:
2018-11-20
Data zakończenia:
2018-12-20
Zakres obowiązków:

Zadania na stanowisku:

-aktywna sprzedaż, realizacja planów sprzedaży zgodnie ze strategią firmy,
-obsługa połączeń przychodzących
-profesjonalna opieka nad Klientem - udzielanie informacji o produktach i promocjach,
-dbałość o prawidłowe przygotowanie dokumentów dotyczących podróży,
-budowanie pozytywnych relacji z nowymi i obecnymi klientami,

Wymagania:

WYMAGANIA:
-min. pół roczne doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży telefonicznej - podparte sukcesami,
-mile widziane doświadczenie w branży turystycznej,
-silne nastawienie na osiąganie celów (między innymi sprzedażowych, jakościowych, efektywnościowych),
-zaangażowanie i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań,
-komunikatywność i motywacja do pracy;
-dyspozycyjność 40 h tygodniowo (praca wg grafika w tym dwa weekendy w miesiącu).
-znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
wysoka kultura osobista;

Oferujemy:

Oferujemy:

-wynagrodzenie wypłacane co miesiąc w wysokości 2 500zł brutto, WYSOKIE PREMIE!
-zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
-system premiowy, umożliwiający osiąganie wysokich dochodów,
-pakiet szkoleń wstępnych i podnoszących kwalifikacje, które przygotują Cię do nowych obowiązków,
-"delegacje pod palmami" - służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy,
-wiele okazji na wygranie atrakcyjnych wycieczek zagranicznych oraz innych nagród,
-pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe),
-miłą, nieformalną atmosferę, fajny zespół,
-pracę w centrum Wrzeszczu.