Katowice! OBSŁUGA KLIENTA- praca od zaraz! Min. 2600 zł/brutto- WYSOKIE PREMIE

Miasto:
Katowice
Data dodania:
2018-11-20
Data zakończenia:
2018-12-20
Zakres obowiązków:

Obowiązki na stanowisku:

  • prowadzenie rozmów (POŁĄCZENIA TYLKO PRZYCHODZĄCE) z Klientami spółki zgodnie ze standardami firmy
  • kompleksowa obsługa klientów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Wymagania:

Wymagania:

  • dyspozycyjność (godziny pracy między 7-23)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi
  • znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobra dykcja

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczysz się podczas szkolenia!

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawkę podstawową 2600 zł brutto+ dodatki za pracę popołudniami oraz w dni weekendowe +wysokie premie uzależnione od efektów pracy
  • pakiet szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • pakiet telewizji cyfrowej

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.Toolip HR (c.8564)