Szukasz dodatkowego zajęcia? SUPER STAWKA- 20zł/h!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-02-11
Data zakończenia:
2019-03-13
Zakres obowiązków:

Lokalizacja: Czyżyny

Zadania:

  • kontakt ze stałymi klientami firmy w celu przedłużania umów
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Wymagania:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • ma dobrą dykcję
  • jest pozytywnie nastawiona i komunikatywna
  • uwielbia rozmawiać z ludźmi, to to stanowisko jest stworzone dla Ciebie!

WAŻNE ! Nie oczekujemy doświadczenia od kandydatów. Wystarczy, że będziesz posiadać entuzjazm, chęć do nauki, zapał i determinację. Wszystkiego nauczysz się u nas biorąc udział w szkoleniach, za które Ci zapłacimy :)

Oferujemy:

Jakie korzyści czekają na naszych kandydatów?

  • grafik ustalany przez Ciebie, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb,
  • wystarczy, że jesteś dyspozycyjny min. 80h miesięcznie i jedną sobotę w miesiącu (możliwość wyboru godzin w przedziale pon- pt 9- 21 oraz zmiana w sobotę 9-17)
  • świetna atmosfera w zespole ludzki pełnych energii
  • atrakcyjne wynagrodzenie- wiemy jak jest ważne dlatego oprócz stawki podstawowej wynoszącej 14,70 zł/h Twoje wynagrodzenie będzie się składać się również z SYSTEM PREMIOWEGO- łącznie do 20zł/h!

Potrzebujesz motywacji? Zachęcimy Cię poprzez systemy motywacyjne, gry i konkursy (dodatki finansowe i materialne).

CV prosimy wysyłać poprzez formularz aplikacjny.
Toolip HR (c. 8564)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.