Kompletowanie zamówień.Praca na magazynie !!!od zaraz!!!

Miasto:
Mory
Data dodania:
2019-02-27
Data zakończenia:
2019-03-29
Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

-przyjmowanie dostaw;

-kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem;

-kontrola wykonywanych zamówień .

Wymagania:

Poszukujemy osób,które :

-są chętne do działania;

-umieją pracować pod presją czasu;

-są dokładne;

-posiadają książeczkę sanepidowską i zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

Co oferujemy w zamian?

-umowę zlecenie

-I miesiąc: stawkę dzienną 17zł/h brutto ,oraz nocną 19zł/h brutto;

-II miesiąc możliwe przejście na system akordowy, gdzie do podstawowej stawki, dochodzi bonus jeżeli kompletujesz więcej zamówień;

-praca w systemie zmianowym :
I zmiana 10-18;
II zmiana 14-22;
III zmiana 22-6.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny pod numerem 605 293 240.
informujemy że agencja pracy tymczasowej TOOLIP HR sp.: z.o.o. (c.8564) ,nie pobiera żadnych opłat od kandydatów.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl"