Malarz / Pomocnik

Miasto:
Tczew
Data dodania:
2018-11-22
Data zakończenia:
2018-12-22
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

- malowanie metalowych elementów

Wymagania:

Wymagania:

- doświadczenie w malowaniu na mokro lub proszkowo
- sumienność i odpowiedzialność
- chęci współpracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

Oferujemy:

- pracę w systemie trzyzmianowym
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - po okresie próbnym (3 miesiące) zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
- stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w renomowanej firmie w centrum miasta Tczewa
- zdobywanie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów w branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Toolip HR Sp. z o.o."