Praca w klimatyzowanym biurze

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-26
Data zakończenia:
2018-12-26
Zakres obowiązków:

Twoje zadania: odbierasz połączenia telefoniczne od stałych Klientów - rozmawiasz - pomagasz - przedłużasz ich umowy- to proste! A my wszystkiego Cię nauczymy!

Wymagania:

Z doświadczenia wiemy, że nie każdy rodzi się z tymi umiejętnościami, a jak bardzo przydają się one w życiu codziennym. U nas możesz liczyć na partnerską atmosferę i wsparcie całego naszego zespołu.

Oferujemy:

Oferujemy

1. Stabilne zatrudnienie i niezależność finansowa - to możliwe
2. Unikalne doświadczenie na ciekawym projekcie - sprawdź nas
3. Lubisz pracować ze stałymi Klientami? My też, dołącz do nas

Damy Ci stałe zajęcie, ale to Ty powiesz nam, w jakich godzinach chcesz pracować. Masz możliwość łączyć PRACĘ I STUDIA.

A dodatkowo:
- stałą stawkę za każdą przepracowaną przez Ciebie godzinę 14 zł brutto+ premie- nasi pracownicy zarabiają u nas średnio 21zł/ h :)
- współpraca ze stałymi klientami
- dodatkowy bonus wdrożeniowy
oraz masę innych korzyści- sprawdź sam :)

Dołącz do najlepszych. Dołącz do NAS!