Zatrudnimy na infolinię- tylko połączenia przychodzące!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-26
Data zakończenia:
2018-12-26
Zakres obowiązków:

Nie masz doświadczenia lub poszukujesz dodatkowego zajęcia? Aplikuj do nas! Pakiet szkoleń przygotuje Cię do pracy, a Ty zdobędziesz doświadczenie i możliwość zarobku!

Poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant infolinii przychodzącej

Lokalizacja: Krowodrza

Pracujesz w dogodnych dla siebie godzinach, obsługujesz telefonicznie klientów i zarabiasz!
Ile? Podstawa 14 zł/h + bonusy.

Wymagania:

Wymagania:

  • dobra dykcja
  • dyspozycyjność min. 80h/ miesięcznie w dni robocze
  • umiejętność swobodnej obsługi komputera
NIE OCZEKUJEMY DOŚWIADCZENIA - to u nas je zdobędziesz. Wystarczy, że będziesz mieć entuzjazm, chęć do nauki, zapał i determinację.
Oferujemy:

Oferujemy:

  • elastyczny grafik- infolinia dostępna 7:00- 22:00, możliwość wyboru godzin
  • w pełni płatne profesjonalne szkolenia wstępne
  • realne szanse na rozwój i awans zawodowy
  • najlepszą atmosferę w przyjaznym biurze
  • dodatkowe bonusy

Wyślij CV przez formularz
Odwiedź również nasz profil na Facebooku !
facebook.com/toolip.krakow

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.