Praca dla magazyniera- bez uprawnień umowa o pracę!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-26
Data zakończenia:
2018-12-26
Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Wózka Widłowego
Oferta pracy stałej.
Lokalizacja: Kraków

Zadania:

  • Wykonywanie usług transportowych na terenie zakładu przy użyciu napędowych środków transportowych
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Wymagania:

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany 12- godzinne)
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)- nie jest to warunek konieczny
  • Zaangażowanie i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:

Co oferuje pracodawca:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
  • Stałą stawkę podstawową wynoszącą 15,50 zł brutto /h
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną, darmową opiekę medyczną, bony zakupowe, dofinansowania do posiłków oraz zajęć sportowych)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Więcej informacji pod numerem: 607 580 027.
Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)