Płacimy za gadanie- studencie praca dla Ciebie!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-26
Data zakończenia:
2018-12-26
Zakres obowiązków:

Szukasz pracy na wakacje? A może chcesz za parę miesięcy pogodzić pracę ze studiami? Ta oferta jest dla Ciebie!

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczysz się na szkoleniu :)

Lokalizacja: Podgórze Duchackie

Twoje zadania:
# telefoniczny kontakt ze STAŁYMI klientami w celu kontynuacji współpracy

Wymagania:

W zamian oczekujemy:
# dobrej dykcji
# dyspozycyjności min. 25h/tyg (możliwość przyjścia pon- pt między 9:00 a 21:00 oraz jedna sobota w miesiącu 9:00- 18:00)- jeśli chcesz mieć więcej godzin- oczywiście jest to możliwe!

Oferujemy:

Oferujemy Ci:
# stałą stawkę wynoszącą 14- 16zł/h +premie- łączne zarobki wynoszą średnio 21zł/h!
# wypłatę co miesiąc
# szkolenia, za które Ci zapłacimy
# elastyczny grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności i wolne wtedy, kiedy potrzebujesz :)
# pracę w miłej i przyjaznej atmosferze bez "Korpo Zasad"
# własne biurko z kubkiem kawy :)!

Odwiedź również nasz profil na Facebooku!
facebook.com/toolip.krakow

Toolip HR (c.8564)

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.