Delikatesy Spożywcze - Zatrudnię sprzedawcę od zaraz.! Umowa o pracę

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-28
Data zakończenia:
2018-12-28
Zakres obowiązków:

Jeśli chcesz pracować w niedużych delikatesach spożywczo-monopolowych ,zdobyć cenne doświadczenie w handlu i poszerzać swoje umiejętności w kontaktach z klientami,
pracować w przyjaznej atmosferze w zespole pełnym humoru, energii i zapału
jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz bezpośredni kontakt,
nie boisz się również pracy fizycznej, masz pozytywne nastawienie, jesteś osobą uczciwą, pogodną i energiczną.
Czekamy z zainteresowaniem na twoje CV!

Obowiązki:

-obsługa kasy fiskalnej
-przyjmowanie dostaw oraz wykładanie towarów
-dbanie o porządek na sali sprzedaży

Wymagania:

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie w handlu
-dyspozycyjność
-uczciwość i pracowitość
-miła aparycja
-ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

Oferujemy:

-pracę w miłej atmosferze
-stabilne zatrudnienie
-umowa o pracę
-szkolenia wstępne

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt: 607 580 027

Toolip HR (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Powyższa oferta jest ofertą Pracy Tymczasowej.