Kasjer z doświadczeniem-OD ZARAZ! Umowa o pracę

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-28
Data zakończenia:
2018-12-28
Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej
- przyjmowanie dostaw oraz wykładanie towarów
- dbanie o porządek na sali sprzedaży
- obsługa urządzeń (kasa fiskalna, terminal, waga), przyjmowanie dostaw,

Wymagania:

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidowska
- zaangażowanie i chęć do pracy
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy - cały Kraków - możliwość samodzielnego wyboru dogodnej lokalizacji

Oferujemy:

Oferujemy:

- umowę o pracę
- wynagrodzenie zawsze na czas - podstawa 2400 zł brutto + wysokie premie
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- zapewniamy zatrudnienie OD ZARAZ!

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt: 607 580 027

Toolip HR (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Powyższa oferta jest ofertą Pracy Tymczasowej.