Dobra stabilna praca na lata. Sprzedawca w Delikatesach - 2800 zł

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-11-28
Data zakończenia:
2018-12-28
Zakres obowiązków:

Poszukujemy osób do pracy w sklepie spożywczym w Krakowie na stanowisku Sprzedawca.

Godziny pracy:
#od poniedziałku do piątku (od 6:30 do 14:30, od 14:00 do 22:00)
#soboty 7:00 -19:00 - jedna/dwie soboty pracujące w m-cu
#niedziele 9:00 - 19:00- do wyboru (nieobowiązkowe)

Wymagania:

Obowiązki na stanowisku:

- obsługa klienta: kasa fiskalna, doradzanie przy zakupach, pomoc w zlokalizowaniu towaru;
- wykładanie towaru: wykładanie towaru z dostaw na półki, uzupełnianie półek towarem z magazynu;
- prace porządkowe: drobne prace mające na celu dbanie o prezencję sklepu [zamiatanie, umycie fragmentu podłogi mopem, przetarcie półki], poprawianie towaru [odkładanie na miejsce, przesuwanie artykułów do przodu celem lepszej ekspozycji]
- inne: sprawdzanie dat przydatności do spożycia, zgłaszanie towarów uszkodzonych, braku lub niezgodności ceny, wypełnianie poleceń przełożonych dotyczących zajmowanego stanowiska.

Wymagania:
- kultura osobista,
- zaangażowanie i chęć do pracy (praca nie polega na samym stawieniu się do niej, pracujemy jako zespół i każdy ma obowiązki do wypełnienia),
- punktualność,
- współpraca z innymi pracownikami.

Oferujemy:

Zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie- poszukujemy pracowników na lata
- umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie wraz z premiami

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt: 607 580 027

Toolip HR (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Powyższa oferta jest ofertą Pracy Tymczasowej.