Branża lotnicza poszukuje pracowników sprzątających! OD ZARAZ!

Miasto:
Warszawa
Data dodania:
2018-12-04
Data zakończenia:
2019-01-03
Zakres obowiązków:
Zadania na stanowisku:
  • sprzątanie samolotów - bufetów oraz toalet
  • odkurzanie pokładów
  • mycie okien i stolików
  • sprzątanie przestrzeni między fotelami
  • uzupełnianie wyposażenia samolotów
Wymagania:
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • znajomość języka polskiego
  • dyspozycyjność
  • uczciwość i lojalność
  • doświadczenie w pracy fizycznej - mile widziane
Oferujemy:
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty system premiowy
  • elastyczny grafik pracy
APT Toolip (c.8564)

Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny 605 293 240.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.