Studencie! Praca z elastycznym grafikiem!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2018-12-05
Data zakończenia:
2019-01-04
Zakres obowiązków:

DRODZY STUDENCI, UCZNIOWIE I ABSOLWENCI,
DOŁĄCZCIE DO NASZEGO ZESPOŁU I ZARÓBCIE NA WAKACJE, STUDIA, WŁASNE WYDATKI, PRACUJĄC NA STANOWISKU:

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO.

Zadania:

  • telefoniczny kontakt z obecnymi klientami firmy w celu przedłużania umów
  • aktualizacja usług
  • wprowadzanie danych do systemu
Wymagania:

Wymagania:

  • dyspozycyjność min. 100h w miesiącu
  • pozytywne nastawienie
  • chęć do pracy
  • zaangażowanie i kreatywność
  • komunikatywność
Oferujemy:

Oferujemy:

  • godziny które sam /a sobie ustalasz dzięki elastycznemu grafikowi: pon- pt między 9:00 a 21:00 oraz wymagana jedna sobota w miesiącu między 9:00 a 18:00
  • pakiet szkoleniowy, który zapewni Ci 100 % przygotowanie do wykonywanych obowiązków- w pełni płatny dla kandydata
  • wynagrodzenie podstawowe wynoszące 14- 16zł/h oraz możliwość wypracowania atrakcyjnej premii wynikowo- jakościowej
  • świetną atmosferę w zespole młodych osób
  • możliwość rozwoju
Więcej informacji pod numerem telefonu: 607 580 027 (pon- pt 8:00- 16:00).
Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy, dzięki czemu wejdziesz na rynek pracy. Wyślij do nas swoje CV !
Toolip HR (c.8564)
Prosimy o dopisanie klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"