Przedłużaj umowy stałym klientom! UMOWA O PRACĘ!

Miasto:
Katowice
Data dodania:
2018-12-05
Data zakończenia:
2019-01-04
Zakres obowiązków:

OFERTA PRACY STAŁEJ
Zadania:
#kontakt telefoniczny z obecnymi klientami firmy w celu przedłużenia istniejącej umowy

Wymagania:

Wymagamy:
# bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera
# dyspozycyjności
# wysokiej motywacji
# dobrej dykcji

Oferujemy:

Jeśli jesteś :
# komunikatywny
# pozytywnie nastawiony na klienta
# masz umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
# odpowiednio zarządzasz czasem
# a także jesteś otwarty i dyspozycyjny

Oferujemy:
# stałe zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
# atrakcyjne wynagrodzenie podstawa 2600 brutto +premie
# kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy, za które dostaniesz wynagrodzenie:)
# własne stanowisko pracy
# możliwość awansu
# pracę w nowoczesnym biurowcu:)

Nie czekaj dłużej wyślij nam swoje CV lub zostaw kontakt -pozwól sobie na niezależność finansową !
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Powyższa oferta jest ofertą Pracy Stałej.