Stali klienci, wysokie zarobki i UMOWA O PRACĘ! APLIKUJ!

Miasto:
Katowice
Data dodania:
2018-12-05
Data zakończenia:
2019-01-04
Zakres obowiązków:

- kontakt telefoniczny ze stałymi klientami w celu przedłużenia umowy
- trafne identyfikowanie potrzeb klienta i pomoc w wyborze najlepszej ofetry
- podtrzymywanie pozytywnych relacji i dbanie o wysokie standardy obsługi
Lokalizacja: Katowice

Wymagania:

Czego wymagamy:
- komunikatywności i otwartości
- bardzo dobrej dykcji
- dobrej obsługi komputera
- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

Co oferujemy?
- umowę o pracę
- stawkę podstawową 2600 zł brutto + wysokie premie
- pakiet prywatnej opieki medycznej
- kartę Multisport
- dostęp do pakietu telewizji cyfrowej
- pakiet szkoleń
- wsparcie doświadczonej kadry

Kontakt:
CV prosimy wysyłać poprzez formularz.
Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moichdanych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych
(DZ.U. nr 133, poz. 883)
Toolip HR (c. 8564)

Powyższa oferta jest ofertą Pracy Stałej.