Kompletacja zamówień 17-22zł/h OD ZARAZ

Miasto:
Warszawa
Data dodania:
2019-04-09
Data zakończenia:
2019-05-09
Zakres obowiązków:

Zadania
-kompletowanie leków zgodnie z zamówieniem;
-przyjmowanie dostaw;
-kontrola robionych zamówień

Wymagania:

Wymagania
-Chęci;
-dokładność;
-gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
-książeczka sanepidowska (warunek konieczny)

Oferujemy:

Oferujemy
-stawkę 17-22 zł/h
-umowę zlecenie;
-współpracę z wiodącą firmą z rynku farmaceutycznego

APT Toolip (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny pod numerem 605-293-240

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo(at)toolip.pl"