Obsługa stoiska z wędlinami- UMOWA O PRACĘ- od zaraz! Cały Kraków

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-04-12
Data zakończenia:
2019-05-12
Zakres obowiązków:

Poszukujemy osób na stanowisko:
#Ekspedient na dział mięso/wędliny

Lokalizacja: Cały Kraków (do wyboru)

Obowiązki:
#obsługa klienta,
# obsługa urządzeń (krajalnice, wagi)
# dbanie o ekspozycję towarów + kontrola ich świeżości,
# dbanie o czystość na stoisku

Wymagania:

Wymagania:
# komunikatywność,
# umiejętność pracy w zespole,
# kultura osobista
# odpowiedzialność,

# Ważne badania sanepidowskie (warunek konieczny)

Mile widziane:
# Kandydaci posiadający doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Oferujemy:
# Pracę w pełnym wymiarze godzin- w trybie dwuzmianowym: ( 7:00- 21:30)
# Umowę o pracę
# Szkolenie stanowiskowe

Wynagrodzenie:
# 2400 zł brutto + premie miesięczne (dodatkowo soboty płatne 50% więcej, niedziele 100% więcej).

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji pod numerem: 607 580 027.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)