Kończysz szkołę? Rozpocznij pierwszą pracę! Doradca Klienta

Miasto:
Wieliczka
Data dodania:
2019-04-15
Data zakończenia:
2019-05-15
Zakres obowiązków:

Wiemy, że stały dopływ gotówki jest mega ważny - imprezy, koncerty, kina, festiwale. Rozumiemy to. Dlatego w Toolip wypłatę masz regularnie, tak jak się umawiamy- na Twoim koncie.

Co będziesz robić?

Rozmawiać przez telefon - informować o rozkładach jazdy autobusów oraz rezerwacjach klientów!

Wymagania:

Wymagamy:

  • dyspozycyjność min. 35/h tygodniowo po 8 godzin dziennie pomiędzy 8:00 a 20:00
  • język angielski min. B1
Oferujemy:

Oferujemy:

#15- 16 zł brutto za każdą godzinę - bez względu na ilość przepracowanych godzin
# połączysz pracę z innymi zajęciami- grafik układasz z managerem
# starasz się, to masz wyniki - a za to prowizje, premie, nagrody w konkursach
# praca w centrum - wygodny dojazd i blisko na rynek
# naprawdę porządna atmosfera, bez korpo-zasad, z młodymi, ciekawymi ludźmi - jak Ty

Odwiedź również nasz profil na Facebooku!

Więcej informacji pod numerem 603 200 587

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c. 8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz. Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo(at)toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.