SUPERpraca szuka SUPERabsolwenta! Zacznij pracę dla firmy transportowej!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-04-15
Data zakończenia:
2019-05-15
Zakres obowiązków:

Szukasz zajęcia, które dostarczy Ci dużo satysfakcji?

Masz niepowtarzalną szansę dołączyć do naszego zespołu! Możesz być pewien, że pracując z nami nie wpadniesz w codzienną rutynę. Po prostu !

Do Twoich zadań będzie należało:

  • odbieranie połączeń przychodzących od klientów firmy transportowej oraz informowanie ich o rozkładach jazdy, rezerwacjach itd.
Wymagania:

Oczekujemy:

  • Twojego zaangażowania
  • kreatywności
  • dobrej dykcji
  • dyspozycyjności 35h/tyg. pomiędzy 8:00 a 20:00 po 8 godzin dziennie
  • znajomości obsługi komputera, którą już masz :)

Pamiętaj, nie wymagamy doświadczenia !
Wszystkie potrzebne umiejętności zdobędziesz pracując z nami!

Oferujemy:

Oferujemy Ci:

  • stałą stawkę +premię
  • wypłatę co miesiąc
  • umowę zlecenie
  • elastyczny grafik dopasowany do Ciebie
  • własne biurko z kubkiem kawy :)!

Dodatkowo Otrzymasz:

  • szkolenia, za które Ci zapłacimy
  • stałą opiekę kadry zarządzającej
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze bez "Korpo Zasad"
  • wolne wtedy, kiedy potrzebujesz :)

Nie Czekaj Dłużej ! Aplikuj teraz, zanim inni zrobią to za Ciebie!

Odwiedź również nasz profil na Facebooku!

Więcej informacji pod numerem 603 200 587

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo(małpa)toolip.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.