Handlowiec - Specjalista ds. Sprzedaży

Miasto:
Gdańsk
Data dodania:
2019-04-24
Data zakończenia:
2019-05-24
Zakres obowiązków:

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Do naszych szeregów w Dziale Handlowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• negocjowanie warunków umowy,
• realizowanie celów sprzedażowych,
• raportowanie wyników pracy

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• dyspozycyjność,
• mobilność,
• obsługa komputera - pakietu MS Office,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt
• pracę od poniedziałku do piątku 8.00-16.00 (weekendy i święta WOLNE )
• pensję podstawową + ATRAKCYJNE premie
• profesjonalne szkolenie
• narzędzia niezbędne do pracy
• pracę w przyjaznej atmosferze

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip HR (c. 8564)