Operator Wózka OD ZARAZ!

Miasto:
Tychy
Data dodania:
2019-04-24
Data zakończenia:
2019-05-24
Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Wózka Widłowego w Dziale Logistyki
Oferta pracy stałej.

Zadania:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Załadunek oraz rozładunek aut dostawczych
  • Kontrola procesu technologicznego pod względem jakościowym
  • Wydawanie surowca na produkcję
Wymagania:

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych- mile widziane uprawnienia UDT oraz na wózki wysokiego składowania
  • Książeczka sanepidowska
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Motywacja do pracy
Oferujemy:

Co oferuje Pracodawca:

  • Umowę o pracę na pełen etat, bezpośrednio z naszym Kontrahentem
  • Wynagrodzenie podstawowe, a także atrakcyjny system premiowania
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie kart Multisport, paczki świąteczne, Wczasy pod Gruszą, pożyczki pracownicze)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji pod numerem: 603 200 587.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)