Studencie, absolwencie! Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!!!

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2019-04-25
Data zakończenia:
2019-05-25
Zakres obowiązków:

Czym będziesz się zajmować?

- obsługą Klienta

- odpowiednim doborem ofert

- udzielaniem informacji klientom

Wymagania:

Szukamy:

-kreatywnych, przebojowych i energicznych osób

-osób komunikatywnych

Oferujemy:

Od siebie proponujemy:

-stałą podstawę plus premie,

-pracę w energicznym zgranym zespole

- odpowiednie narzędzia pracy

- dynamiczną pracę i ciekawe wyzwania zawodowe

-pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy, aby Twoja kariera ruszyła pełną parą!

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny. Więcej informacji udzielę telefonicznie: 783-856-263
Toolip HR (c.8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"