Poszukiwany MAGAZYNIER z uprawnieniami na wózki widłowe UMOWA O PRACĘ

Miasto:
Żyrardów
Data dodania:
2019-04-26
Data zakończenia:
2019-05-26
Zakres obowiązków:

- rozładunek, załadunek oraz lokowanie towaru

- zdejmowanie i układanie towarów na regałach,

- Bieżące inwentaryzacje towaru,

- Kontrola stanów magazynowych,

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- umiejętność dobrej organizacji pracy,

- gotowość do pracy zmianowej,

Oferujemy:

-wysokie wynagrodzenie: od 3200zł brutto do 3600zł brutto

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

- stawkę godzinową 19 zł brutto

-praca w systemie 3 zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6

- stabilne zatrudnienie,

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

- szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,

- dynamiczne, zadaniowe i pozytywne środowisko pracy

APT Toolip (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny 663 -801-470

Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo(at)toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.