Obsługa klienta w firmie kurierskiej - od zaraz!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-05-06
Data zakończenia:
2019-06-05
Zakres obowiązków:

Poszukujemy:
# osoba do obsługi klienta - odpisywanie na wiadomości mailowe od klientów, odbieranie połączeń, pomoc w rozwiązywaniu problemów

Wymagania:

Wymagania:
# Dobra znajomość obsługi komputera
# Komunikatywność
# Dobra organizacja
# Sumienność
# Zaangażowanie

Oferujemy:

Oferujemy
#Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej (umowa zlecenie, od której odprowadzane są składki ZUS-owskie)
# 17 zł/h brutto
# Godziny: 6:00-14:00, 13:00-21:00 (pon-pt)

Lokalizacja: Czyżyny

APT Toolip (c.8564)
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny 723 404 011 .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.