Potrzebujesz pracy tylko na wakacje? Wyślij swoje CV!

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2019-05-08
Data zakończenia:
2019-06-07
Zakres obowiązków:

Twoje zadania:
- będziesz dzwonić do osób, które korzystają z usług naszego kontrahenta proponując im nowe LEPSZE warunki
- obsługa klienta zgodnie ze standardami
- aktywne słuchanie
- zbijanie obiekcji

Wymagania:

Jeśli powyższe zadania nie stanowią dla Ciebie problemu to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:

Oferujemy:
- elastyczny grafik, sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć oraz szkoły czy też uczelni
- wynagrodzenie: podstawa 14,70zł/h + prowizje
- ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenie
- świetna lokalizacja - nasz oddział znajduję się w centrum miasta
- atmosfera - posiadamy świetną atmosferę bez-korpo zasad

Więcej informacji pod numerem 783-856-263

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c.8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"