Praca dla maturzystów- stały Klient, przedłużanie umów!

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2019-05-09
Data zakończenia:
2019-06-08
Zakres obowiązków:

Zadania:
- informowanie naszych Klientów o najnowszych usługach i produktach
- prezentowanie oferty dopasowanej do potrzeb Klientów
- budowanie długofalowych relacji z Klientami dbanie o wizerunek marki naszej oraz naszych Partnerów

Wymagania:

W zamian oferujemy:
- pewną stawkę za godzinę pracy + atrakcyjny system motywacyjny
- atrakcyjny system premii i prowizji -warto się starać
- świetną atmosferę - u nas każdego dnia poznajesz nowe osoby
- rzeczywisty rozwój w ramach szkoleń i ścieżek karier
- indywidualny grafik - dla łączenia pracy ze studiami
- regularną wypłatę - dbamy o to, aby nigdy nie zabrakło Ci funduszy na realizację wszystkich planów

Oferujemy:

Więcej informacji pod numerem 783-856-263

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c.8564)

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"