Pomocnik spawacza

Miasto:
Poznań
Data dodania:
2019-05-09
Data zakończenia:
2019-06-08
Zakres obowiązków:

Twoim zadaniem będzie praca w roli pomocnika spawacza przy czynnych torach kolejowych.

Wymagania:

- dyspozycyjności i chęci do pracy w delegacji,
-wykształcenia min. zawodowego,
- pracowitości, lojalności
- czynnego prawa jazdy kat.B
-mile widziane będzie doświadczenie na budowie.

Oferujemy:

-zakwaterowanie oraz dietę podczas wyjazdów delegacyjnych,
- pracę pod okiem profesjonalnego spawacza,
-możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-pakiet szkoleń,

-możliwość awansu,
- umowę zlecenie, wynagrodzenie 20zł/h brutto.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Więcej informacji pod numerem: 607 580 639

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od Kandydatów za udział w proce-sach rekrutacyjnych.
Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : ro-do@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekru-tacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip HR (c.8564)