Praca w Biurze Obsługi Klienta dla Maturzystów oraz Studentów! Sam Wybierasz Godziny

Miasto:
Wieliczka
Data dodania:
2019-05-09
Data zakończenia:
2019-06-08
Zakres obowiązków:

Lokalizacja: Podgórze Duchackie

Interesują Cię multimedia a może- po prostu lubisz rozmawiać?

Realizujemy projekt dla branżowego giganta- więc masz szansę stale się z nami rozwijać i podnosić swoje kompetencje a dodatkowo zyskujesz szansę stabilizacji i długoterminowości zatrudnienia.

Zadania:

  • informowanie naszych Klientów telewizji cyfrowej o najnowszych usługach i produktach
  • prezentowanie oferty dopasowanej do potrzeb Klientów
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami dbanie o wizerunek marki naszej oraz naszych Partnerów
Wymagania:

Wymagania:

  • dyspozycyjność min. 80h miesięcznie (w tym wymagana jedna sobota w miesiącu)
  • komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:

Oferujemy:

  • stałą stawkę za każdą przepracowaną przez Ciebie godzinę 15- 17 zł brutto+ premie
  • możliwość wypracowania atrakcyjnej premii wynikowo- jakościowej
  • w pełni płatne szkolenie w wysokości 400zł brutto- świetną atmosferę - u nas każdego dnia poznajesz nowe osoby
  • indywidualny grafik- dla łączenia pracy ze studiami- godziny wybierasz dowolnie!
  • regularną wypłatę - dbamy o to, aby nigdy nie zabrakło Ci funduszy na realizację wszystkich planów