Praca dla maturzystów/ absolwentów- bez doświadczenia!

Miasto:
Wieliczka
Data dodania:
2019-05-09
Data zakończenia:
2019-06-08
Zakres obowiązków:

Rok szkolny się kończy i zastanawiasz się co zrobisz z wolnym czasem? Szukasz pierwszej pracy, jednocześnie chciałbyś pracować w młodym zgranym zespole? - Nie mogłeś trafić lepiej!

Nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Lokalizacja: Podgórze Duchackie

Co będziesz robić?

  • kontaktować się telefonicznie ze stałymi klientami telewizji cyfrowej i przedstawiać warunki dalszej współpracy
Wymagania:

Wystarczy, że:

  • jesteś dyspozycyjny min. 80h miesięcznie (w tym jedna, wybrana przez Ciebie sobota w miesiącu)
Oferujemy:

W zamian otrzymasz:

  • stałą stawkę za każdą przepracowaną przez Ciebie godzinę 15- 17 zł brutto
  • możliwość wypracowania atrakcyjnej premii
  • w pełni płatne szkolenie w wysokości 400zł brutto
  • elastyczny grafik- godziny oraz dni wybierasz sam- niczego Ci nie narzucamy!