Sprzedawca w sklepie ogólnospożywczym- zatrudnienie od zaraz!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-03-15
Data zakończenia:
2019-04-14
Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej
- dbanie o porządek na sali sprzedaży
- obsługa urządzeń (kasa fiskalna, terminal, waga)

Wymagania:

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska
- zaangażowanie i chęć do pracy
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Miejsce pracy - cały Kraków - możliwość samodzielnego wyboru dogodnej lokalizacji

Oferujemy:

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie
-umowę o pracę (pełen etat, 3/4 etatu, bądź 1/2 etatu)
-podstawę wynagrodzenia 2400 brutto + premie + (dodatkowo soboty płatne 50%, niedziele 100%)
-system dwuzmianowy (w godzinach 6:30-21:30)
-przeszkolenie na zajmowanym stanowisku
-miłą atmosferę

Lokalizacja do wyboru: Nowa Huta/Podgórze/Krowodrza/Prokocim

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 607 580 027 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)

Toolip HR (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo(małpa)toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.