Magazynier- umowa o pracę 3500zł/msc!

Miasto:
Mała Wieś
Data dodania:
2019-04-03
Data zakończenia:
2019-05-03
Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier/ Operator Wózka Widłowego
Oferta pracy stałej.

Lokalizacja: Kokotów k/ Krakowa

Zadania:

  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru
  • obsługa wózków jezdniowych elektrycznych oraz wózków wysokiego składowania
  • kompletacja ładunków na magazynie
    kontrola jakościowa przygotowanego towaru
  • prace manualne na magazynie- etykietowanie oraz skanowanie towaru
Wymagania:

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych
  • wykształcenie min. zawodowe
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:

Co oferuje Pracodawca:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3500 zł brutto/msc na okresie próbny, później wzrost wynagrodzenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju- szeroka baza szkoleń wewnętrznych, realne perspektywy awansu

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji pod numerem: 603 200 587.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)