Czas na fajną pracę - APLIKUJ - Doradca Klienta- Warszawa

Miasto:
Warszawa
Data dodania:
2019-04-05
Data zakończenia:
2019-05-05
Zakres obowiązków:

Poszukujemy osób otwartych, gotowych na ciekawe wyzwania, samodzielnych i pozytywnie nastawionych - sprawdź, co oferujemy w zamian!
Zostań Telefonicznym Doradcą Klienta!

Wymagania:

NIE OCZEKUJEMY DOŚWIADCZENIA - to u nas je zdobędziesz. Wystarczy, że będziesz mieć entuzjazm, chęć do nauki, zapał i determinację.

Oferujemy:

Lokalizacja: Mokotów
# wypłatę zawsze na czas
# wynagrodzenie od 15zł/h brutto
# możliwość elastycznego łączenia pracy ze studiami - grafik układasz z managerem
# przejrzysty system motywacyjny - jasne zasady premii i prowizji za sukcesy
# przygotowanie do efektywnej realizacji zadań
# ciekawe ścieżki rozwojowe
# praca w miłej atmosferze od poniedziałku do piątku plus jedna sobota w miesiącu

Więcej informacji pod numerem 605293240
Odwiedź również nasz profil na Facebooku!
facebook.com/toolip.warszawa
Toolip HR (c.8564)