Jest misja do wykonania! Poszukiwani SPECJALIŚCI- Warszawa

Miasto:
Warszawa
Data dodania:
2019-04-05
Data zakończenia:
2019-05-05
Zakres obowiązków:

Z pewnością chciałbyś/chciałabyś dużo zarabiać ?
Ale myślisz, że to niemożliwe!
Nic nie jest niemożliwe!

Wymagania:

Jeśli:

  • Jesteś osobą kontaktową, pełną energii, zapału
  • Chcesz pracować w świetnej atmosferze wśród młodych ludzi, gdzie praca staje się przyjemnością
  • Szukasz wysokich zarobków bez potrzeby znajomości pięciu języków
  • Szukasz pracy z możliwością rozwoju
  • Szybko się uczysz, bądź nawet masz doświadczenie

To jest praca dla Ciebie!

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę od pon-pt + w jedną sobotę w miesiącu
  • Gwarantowaną podstawę + wysokie prowizje
  • Umowę zlecenie ze wszystkimi odprowadzonymi składkami ZUS
  • Elastyczny grafik
  • Profesjonalne szkolenia, na których się nie nudzisz i szybko przyswajasz informacje
  • Możliwości rozwoju, awansu w strukturach firmy
  • Pracę w fajnej lokalizacji w Warszawie
  • Własne biurko z komputerem, telefonem

Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednią osoba na to stanowisko i doskonale sobie poradzisz prześlij nam swoje CV.
Odwiedź również nasz profil na Facebooku!
facebook.com/toolip.warszawa
Toolip HR (c.8564)