Magazynier od zaraz 17zł/h

Miasto:
Nieporęt
Data dodania:
2019-04-05
Data zakończenia:
2019-05-05
Zakres obowiązków:

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Nieporęt

-przyjęcie towaru

-rozładunek towaru

-prowadzenie dokumentacji związanej z asortymentem obecnym na magazynie oraz przywiezionym do sklepu

Praca głównie w godzinach otwarcia sklepu (6:00-22:00) (pon-pt, czasem również w soboty).

Wymagania:

- orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych- warunek konieczny

- kultura osobista

- zaangażowanie i chęć do pracy

- punktualność

- odpowiedzialność za powierzone obowiązki

- umiejętność współpracy z innymi

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną

- stawkę za godzinę 17 zł/brutto

- przyjemną atmosferę

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt: 605 293 240

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo(at)toolip.pl

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip HR (c.8564)