Pracuj jako konsultant w znanym wydawnictwie!

Miasto:
Sopot Wyscigi
Data dodania:
2019-04-08
Data zakończenia:
2019-05-08
Zakres obowiązków:

ZADANIA:
• Przygotowanie zamówień
• Załadunek i rozładunek samochodów
• Obsługa procesów magazynowych (przyjęcia, wydania, inwentaryzacja)

Wymagania:

Oczekujemy:
Swobody wypowiedzi
Podstawowej wiedzy z obsługi komputera.

Oferujemy:

Oferujemy:
ZERO KORPORACYJNYCH ABSURDÓW!
ATRAKCYJNE ZAROBKI w systemie stała pensja plus premia lub wysoka prowizja. Ty wybierasz!
ELASTYCZNOŚĆ w kwestii godzin pracy, indywidualne podejście do pracownika umożliwia pogodzenie życia osobistego z zawodowym,
PRZEJRZYSTOŚĆ w kwestii zasad współpracy i obowiązków,
BEZPIECZEŃSTWO w kwestii warunków zatrudnienia: umowa o pracę po płatnym okresie próbnym,
PRZYJAZNĄ atmosferę pracy w zgranym i życzliwym zespole,
DOŚWIADCZENIE w postaci zatrudnienia w ciekawej branży i zdobycia wiedzy ze współpracy z klientem biznesowy i instytucjonalnym,
ROZWÓJ poprzez szkolenia i warsztaty ułatwiające opanowanie obowiązków oraz doskonalenie umiejętności,
WSPARCIE kadry pracowniczej.