Pracownik produkcji

Miasto:
Gdańsk, Orunia
Data dodania:
2019-04-08
Data zakończenia:
2019-05-08
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:
- montaż profili aluminiowych
- montaż i pakowanie gotowych elementów,
- ogólne prace magazynowe
- kontrola jakości produkowanych wyrobów
- wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP oraz obowiązującymi normami
- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

Wymagania:

- Gotowość do pracy fizycznej
- Motywacja do pracy
- Sumienność i dyspozycyjność
- Sprawność manualna
- Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy:

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę jednozmianową w godzinach 7-15 (od pon do pt)
- umowę o pracę tymczasową (bez okresu próbnego)
- pracę od zaraz

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl "
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl "
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Niewyrażenie zgody nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, której dotyczy niniejsze zgłoszenie.Toolip HR (c. 8564)