Pomocnik drukarza - od zaraz!

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-05-23
Data zakończenia:
2019-06-22
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

#Przygotowanie maszyny do druku

#Pomoc drukarzom w czynnościach związanych z obsługą maszyny drukującej
#Dbałość o jakość produktów
#Utrzymanie porządku na zajmowanym stanowisku

Wymagania:

Wymagania:

#dyspozycyjność w godzinach 6:00-22:00 (system dwuzmianowy)
#Zdolności manualne
#Dobra organizacja pracy własnej
#Sumienność
#Dokładność, precyzyjność
#Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

#Doświadczenie na podobny stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Oferujemy:

#Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej (umowa zlecenie, od której odprowadzane są składki ZUS)
# 16 zł/h brutto

APT Toolip (c.8564)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez formularz lub kontakt telefoniczny 723404011

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.