Operator wózka widłowego

Miasto:
Olsztyn
Data dodania:
2019-05-28
Data zakończenia:
2019-06-27
Zakres obowiązków:

Zadania:

- załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych
- obsługa wózków podnośnikowych bocznych wysokiego składowania
- ulokowanie ładunków na magazynie
- kontrola jakościowa przygotowanego towaru
prace manualne na magazynie

Wymagania:

Wymagania:

- uprawnienia do prowadzenia wózków wysokiego składowania z UDT
- wykształcenie min. zawodowe
- zaangażowanie i dokładność w działaniu
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- pracę między poniedziałkiem a sobotą w systemie zmianowym (3 zmiany)
- wynagrodzenie podstawowe w wysokości 18 zł/h brutto + dodatki ustawowe
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych

Więcej informacji pod numerem: 607 580 639

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo(at)toolip.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Toolip HR (c.8564)