Doradca telefoniczny - elastyczny grafik

Miasto:
Kraków
Data dodania:
2019-05-29
Data zakończenia:
2019-06-28
Zakres obowiązków:

Oferujemy zatrudnienie dla osób, które potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki.

Pracujesz w dogodnych dla siebie godzinach, obsługujesz telefonicznie klientów telewizji cyfrowej i zarabiasz! Ile? Gwarantowana podstawa to 14,70 zł/h + dodatkowe premie, które dają średnie zarobki 21zł/h!

Wymagania:

Masz doświadczenie? Super! Nie masz? Nie ma problemu, nasz Zespół Trenerów pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności na szkoleniach.

Oferujemy:

Co więcej?
-elastyczny grafik, który układasz według swoich preferencji- od poniedziałku do piątku 9-21:00 (+ 1 sobota do uzgodnienia 9-18)- wystarczy że będziesz dyspozycyjny min.25h/ tydzień
- wynagrodzenie zawsze na czas
- fajna atmosfera w przyjaznym biurze
- atrakcyjna lokalizacja biura- nie będziesz tracić czasu na dojazdy
- profesjonalne przygotowanie w ramach szkoleń

Szukamy ludzi pełnych energii i zaangażowania - czekamy na Twoje CV.

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.

Toolip HR (c.8564)

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489), ul. Wiejska 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl’

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.