Do marketu budowlanego na Ursynowie poszukujemy kasjera

Miasto:
Warszawa
Data dodania:
2019-06-03
Data zakończenia:
2019-07-03
Zakres obowiązków:

ZADANIA:
-obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego
-utrzymywanie czystości stanowiska

Wymagania:

OCZEKUJEMY:

-dyspozycyjność 120h/ msc
-odpowiedzialność

Godziny otwarcia marketu: 7:00-21:00 (godziny do uzgodnienia)

Oferujemy:

OFERUJEMY:

-stawkę godzinową 17.00 zł/brutto
-umowę zlecenie
-elastyczny grafik

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt: 605 293 240

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-489) przy ulicy ul. Wiejskiej 2/5. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo@toolip.pl’

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Toolip HR (c.8564)